Şimdi Hangi Altcoinler Biriktirilir? İşte Coin İsimleri!

Kripto piyasasındaki son altcoin çöküşünün ardından, bazı altcoinler şu anda büyük ölçüde indirimli ve ilgilenen traderlar için önemli fırsatlar sunmakta. Analist Brian Bollinger, önemli destek seviyelerine ulaşan ve mükemmel yatırım getirisi beklentileri sunduğunu söylediği, değeri düşük ilk üç altcoini inceledi. İşte analistin listesi

Analistin dikkat çektiği altcoinler arasında ilk sırada ZIL var

Kripto piyasasında artan satış baskısının ortasında, ZIL fiyatı aylık 0,0155 dolara kadar düştü. Günlük grafikte gözlemlenen uzun düşük fiyat reddi, alıcıların bu destek seviyesinde birikmeye başladığını ve yükselişin tersine dönme potansiyeline işaret ettiğini gösteriyor.  Ayrıca, haftalık RSI eğimi hafif bir yükseliş sergiliyor. Bu da alıcılara ek güven sağlayan altta yatan bir yükseliş momentumuna işaret ediyor. Ancak, diğer taraftan, teknik grafik, alıcıların son on ayda kontrolü ele geçirmesini engelleyen aşağı eğimli bir trend çizgisini ortaya koyuyor.

 Bu nedenle, daha güvenli bir giriş noktası arayan traderlar, genel trend çizgisinin üzerinde bir kırılma beklemelidir. Kırılma sonrası bir ralli, fiyatı 0,05 dolar psikolojik işaretine geri götürme potansiyeline sahiptir.

Stacks, önemli destek noktasında

10 Haziran’da Stacks fiyatı, yükselen trend çizgisi ve 0,467 doların birleşik desteğinde uzun bir ret mumuyla dikkate değer bir boğa karşı saldırısı gösterdi. Bu mum, alıcıların günün kayıplarının çoğunu telafi edebildiğini ve bu destek seviyesini güçlü bir şekilde savunduğunu gösteriyor.  Gün içi yüzde 1,68’lik kayıpla STX fiyatı, üzerinde sürdürülebilirliğini teyit etmek için uzun zamandır beklenen desteği yeniden test edebilir. Bu destek seviyesinden olası bir geri dönüş, alıcıları genel trend çizgisine meydan okumaları için güçlendirecektir.

 Direnç trend çizgisinin üzerinde bir kırılma, trendin tersine dönmesinin erken bir işareti olarak hizmet edecek ve Stacks fiyatını 1 dolar işaretine geri döndürebilir.

MultiversX için boğa formasyonu var

Günlük grafikte EGLD fiyatı, ders kitabında yer alan düşen kama formasyonunu örneklemektedir. Teorik olarak bu formasyon, genel trend çizgisinin üzerine çıkıldığında traderlar için uzun bir giriş fırsatı sunan, iyi bilinen bir yükseliş devam formasyonudur.  Ancak, son dönemde piyasada yaşanan satışlar nedeniyle EGLD fiyatı formasyonun alt trendine ulaşmıştır.

Bu destek seviyesindeki düşük fiyat reddi, momentum göstergesinden gelen aşırı satım sinyaliyle birleştiğinde, yükselişin tersine dönme olasılığına işaret ediyor.  Bu geri dönüş, formasyon içinde boğa döngüsünü başlatacak ve MultiversX coini 40 dolarlık ilk hedefe iterek genel trend çizgisine meydan okuyabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir