Friends ekibinden Matthew Perry açıklaması geldi: Büyük yıkım yaşadık, ailemizden birini kaybettik

Canlandırdığı “Chandler Bing” karakteriyle dünya çapında tanınan ünlü aktör Matthew Perry’nin 28 Ekim’deki ölümünün ardından “Friends” dizisindeki rol arkadaşları ortak bir açıklama yaptı.

“Friends” dizisinde canlandırdığı “Chandler Bing” karakteriyle tanınan Matthew Perry, 54 yaşında hayatını kaybetti. Evindeki jakuzide ölü bulunan ünlü aktörün Friends dizisindeki rol arkadaşları Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Courteney Cox ve Matt LeBlanc ortak bir açıklama yayınladı.

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Matthew’un kaybından dolayı hepimiz büyük bir yıkım yaşadık. Biz oyuncu kadrosundan daha fazlasıydık. Biz bir aileyiz. Söylenecek çok şey var ama şu anda bu anlaşılmaz kaybın yasını tutmak ve bunu kabullenmek için biraz zamana ihtiyacımız var. Zamanla, elimizden geldiğince daha fazlasını söyleyeceğiz. Şimdilik düşüncelerimiz ve sevgimiz Matty’nin ailesiyle, arkadaşlarıyla ve onu dünya çapında seven herkesle birlikte.”

TIKLAYIN – Matthew Perry: Friends ile şöhreti buldu ama kişisel sorunları peşini hiç bırakmadı

TIKLAYIN- Friends’in yıldızı Matthew Perry’nin ölümüne ilişkin detaylar ortaya çıktı

TIKLAYIN – “Friends”in yıldızı Matthew Perry evindeki jakuzide ölü bulundu

Öte yandan ünlü yıldızın son anlarına dair ayrıntılar ortaya çıktı. Perry’nin kişisel asistanının, oyuncunun Los Angeles’ta bulunan Pacific Palisades’teki evinde sadece iki saatliğine yalnız bıraktığı ve ona yeni bir telefon ile numaralı gözlük almaya gittiği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx