A Milli Futbol Takımı’nda Gürcistan mesaisi devam etti!

2024 Avrupa Şampiyonası F Grubu’ndaki ilk maçında 18 Haziran Salı günü Gürcistan ile karşılaşacak A Millî Takımımız, hazırlıklarını basına kapalı olarak yaptığı antrenmanla devam etti.

Teknik Direktör Vincenzo Montella yönetimindeki idman, neşeli anlara sahne olan bir ısınma bölümü ile başlayıp taktik çalışmalarla son buldu. İrfan Can Kahveci tedavisinin devam etmesi sebebiyle, Barış Alper Yılmaz ise tedbir amaçlı olarak antrenmanda yer almadı.

TFF Başkan Vekili Mustafa Eröğüt ve Millî Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop da bugün yapılan antrenmanı saha kenarından izledi.

A Millî Takımımız, yarın saat 11.00’de (TSİ 12.00) yapacağı antrenman ile Barsinghausen’deki hazırlıklarını tamamlayacak ve saat 16.15’te (TSİ 17.15) Türkiye – Gürcistan maçının oynanacağı Dortmund kentine yolculuk edecek.

Teknik Direktörümüz Vincenzo Montella ve millî futbolcumuz Salih Özcan, saat 20.00’de (TSİ 21.00) karşılaşmaya ev sahipliği yapacak BVB Stadyumu’nda bir basın toplantısı düzenleyecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx