Ziraat Bankası’nda erişim sorunu!

Ziraat Bankası mobil uygulama neden açılmıyor? Soruları merak konusu oldu. Ziraat Bankası müşterileri, internet bankacılığından hesap bilgilerine ulaşmak için giriş yapmaya çalıştığında hata ile karşılaştı. Kullanıcıların işlemleri reddedildi. Peki, arızayla ilgili Ziraat Bankası’ndan açıklama geldi mi? Ayrıntılar haberimizde…

ZİRAAT BANKASI’NDA ERİŞİM SORUNU!

Ziraat Bankası’nda 2 gün önce yaşanan sorunun ardından bugün kullanıcılar tekrardan sisteme erişemiyor. Ziraat Bankası’nın mobil uygulaması üzerinden giriş yapan kullanıcılar “Geçici süre için işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.” uyarısı ile karşılaşıyor. Yaşanan problem Downdetector sitesinde de raporlandı.

ZİRAAT BANKASI’NDAN AÇIKLAMA

Ziraat Bankası sosyal medya hesabı Twitter’dan, “Ziraat Mobil’de yoğunluk kaynaklı kısmi eişim sorunları yaşanmaktadır. İşlemlerinizi diğer kanallarımızdan sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Gerek servis sağlayıcılarımızla gerekse teknik birimlerimizle sorunu en kısa sürede gidermek için çalışıyoruz.

Yaşanılan erişim sorunu için özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz” diyerek yaşanan problemle ilgili müşterilerine açıklamada bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir