Vodafone Bir Operatörden Daha Fazlası

Vodafone bu dönemde de faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına bir operatörden daha fazlası olmaya devam ediyor. Dünyaca çok zor günler geçirdiğimiz pandemi sürecinde faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına bir çok imkan sağlayan Türkiye’nin önde gelen operatör markalarından biri olan Vodafone alt yapısını ve teknolojisini geliştirmek için yaptığı ciddi yatırımlarla da kullanıcılarının yüzünü güldürüyor.Teknolojinin ve insan ihtiyacının evrildiği noktalarda kendini ve ürünlerini her an geliştiren operatörün güncel kampanya ve avantajlarından kısaca bahsedecek olursak;

Kullanıcısına, Vodafone Bedava İnternet, evdeinternet, cepte internet, tablet, telefon, çeşitli aksesuarlar, dakika paketleri, kıa mesaj paketleri ve taşınabilir wi-fi gibi bir çok hizmeti ve ürünü en kaliteli şekilde ve en uygun fiyata ulaştırmaya çalışan Vodafone gençlere yönelikte özel ve avantajlı kapmayalar düzenlemektedir.

Operatörün kullanıcıları için sunduğu özel avantajlardan yararlanmak için online sitelerini ziyaret edebilir, müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşebilir ya da size en yakın Vodafone iletişim merkezlerine uğrayabilirsiniz. Müşterilere özel tanımlanan bazı kampanyalar her platformda görünmeyebilir. Örneğin Vodafone müşteri hizmetlerini aradığınız zaman müşteri temsilciniz sizi Vodafone Bedava İnternet kampanyasına dahil edemeyebilir ancak online sitelerini ziyaret ettiğiniz taktirde karşınıza dahil olabileceğiniz kampanyalar çıkabilir.

Nasıl Vodafon’lu Olabilirsiniz?

Eğer yeni bir hat kullanıcısı iseniz kimliğiniz ve gerekli belgelerle başvuruda bulunabilirsiniz. Faturalı hat alacaksanız nüfus cüzdanınız, ehliyetiniz ya da geçerli kurum kimliğinizle birlikte üzerinize kayıtlı bir sabit fatura ya da kredi kartı dökümünüzle birlikte Vodafone iletişim merkezine giderek operatörün standart sözleşmesini doldurabilirsiniz.Faturasız hat alacaksanız sadece kimlik kartınızla birlikte Vodafone İletişim Merkezi’ne gidip başvuruda bulunabilirsiniz.

Mevcut hattınızı da Vodafone’a taşıyarakVodafone Bedava İnternet, evdeinternet, cepte internet, tablet, telefon, çeşitli aksesuarlar, dakika paketleri, kısa mesaj paketleri ve taşınabilir wi-fi gibi bir çok hizmeti ve ürününden avantajlı fiyatlara yararlanabilirsiniz.Operatörler arası geçiş yapabilmek için Vodafone Online’dan, müşteri hizmetlerinden ya da size en yakın Vodafone İletişim Merkezi’nden kimliğinizle başvurabilirsiniz.Ayrıca Vodafone’lu olmak için Vodafone Online’dan yapacağınız başvuru ile hattınız kurye ile ücretsiz olarak adresinize teslim edilecektir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir