Tarkan’ın İzmir konserinden aldığı fiyat belirli oldu

İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıldönümü kutlamalarında sahneye çıkan Tarkan’ın, belediyeden aldığı fiyat konuşuluyor.

İlk evvel Tarkan’ın rastgele bir fiyat almayacağı tabir edilmiş akabinde da İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer, “Kaşe alıp bağış yapacak” demişti.

Halk TV yayınında konuşan Soyer, “Tarkan’ın cebine 1 kuruş girmeyecek. O kadar ulu istekli ki. Kaşe fiyatı olarak alması gereken fiyatı hayır işine aktaracak. Başlıkları konuşuyoruz. Yurt mu yapsın, kreş mi yapsın diye konuşuyoruz” sözlerini kullanmıştı.

TARKAN İZMİR KONSERİ İÇİN 450 BİN DOLAR ALDI

Sabah gazetesinden Ömer Karahan’ın haberine nazaran; Mega Star Tarkan’ın, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden aldığı fiyat belirli oldu. Sabah gazetesinin argümanına nazaran Tarkan, kelam konusu konser için 450 bin dolar (dünkü kur itibariyle 8 milyon lira) aldı.

Sabah gazetesindeki haberde hususla alakalı şu tabirler kullanıldı:

“…Tarkan’ın, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden 450 bin dolar (dünkü kur itibariyle 8 milyon lira) aldığı bölüm içinde konuşuluyor. Tarkan, İzmir konserinden aldığı bu paradan Darüşşafaka, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ile Mor Çatı’ya 1’er milyon lira bağışta bulunarak 3 milyon lirayı hibe etmiş. Ee tabi ortada kalanı da kendisine almış. Anlayacağınız Tarkan 5 milyonu cukkalamış! Tarkan’ın o akşamki konserinde sahne için de 2 milyon lira harcanmış.”

KAYNAK: SABAH GAZETESİ / ÖMER KARAHAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.