Oscar Hair Saç Protez Merkeziyle Değişime Hazır Olun!

 

Oscar Hair Şişli Protez Saç Merkezi ile sizlerde değişmek ister misiniz? Saçlar zaman içerisinde yıpranabilir, dökülebilir veya azalabilir. Birçok kişi için bu durum son derece moral bozucudur. Eski saçların geri gelmesi için birçok farklı işlemler uygulanıyor. Ancak bu işlemler kişilere kesin bir çözüm sunmuyor. Ancak protez saç kişilere yüzde yüz kesin bir çözüm sunuyor. Sizlerde protez saçlar sayesinde kendinize yepyeni bir görünüm kazandırabilir, sosyal çevrenizde daha özgüvenli vakit geçirebilirsiniz.

 

Protez saç, saç sorunu yaşayan kişiler için geliştirilen bir estetik çözümdür. Bu protezler tamamen uzmanlar tarafından hazırlanır. Bundan dolayı gerçek saçlardan herhangi bir farkı yoktur. Kişinin saç problemine göre, kafa ölçüsü alınır. Milimetrik hesaplarla, kişilerin saçlarına en iyi görünüm verilmeye çalışır. Protez saçlar tamamen sağlıklı ve hijyenik ortamlarda imal edilir. Kişilerin sağlıkları ön planda tutulur. Protez saçlar daha sonrasında seyrek veya kellik olan alanlara özel bir sıvı ile yapıştırılır. Kişiler ilk iki gün kafalarında gariplik hissedebilir. Ancak saç protezleri kişilere herhangi bir şekilde alerjik reaksiyon yaratmaz. Bundan dolayı saç derilerinde herhangi bir şekilde problem oluşmaz. Kişilerin saçlarına en yakın saç yapısı tercih edilir ve protez saçlar tamamen yüzde yüz insan saçından yapılır.

 

Saç protezleri herhangi bir şekilde tıbbi bir işlem değildir. Kişilere herhangi bir özel uygulama yapılmaz. Cerrahi işlemlerden farklı olduğu için 12 yaşından büyük herkes bu işlemden faydalanabilir. Kadın veya erkek herkese uygulanabilir. Protez saçlar genetik veya fiziki kayıplar yüzünden oluşan saç kayıpları için tercih edilebilir. Kemoterapi, radyoterapi veya kanser tedavisi gibi hastalıklarda tercih edilebilir. Saçkıran rahatsızlıkları için tercih edilebilir. Yanık veya yanmalar için protez saç uygulaması tercih edilebilir. Sizlerde protez saç fiyatları, kullanımı, uygulanması ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için Oscar Hair Protez Saç Merkezi üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir