MasterChef’te gerginlik! Şefler küplere bindi: Fatma Işık herkesin önünde ortalığı birbirine kattı! Bakın son kısımda neler olmuş

TV8 ekranlarının en çok izlenen müsabaka programlarından olan MasterChef Türkiye’de tansiyonlar yükseldi. Tartışmaların sonu gelmiyor. Şefler kendilerini tutamadı! Fatma Işık ile Barış ortasındaki arbedede düzey yeterlice düştü. İzleyenler şok oldu. Pekala MasterChef’in son kısmında ne oldu? İşte ayrıntılar…

STÜDYODA GERGİN ANLAR

Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya’nın heyet üyeliğini yaptığı MasterChef Türkiye’nin yeni kısmında tansiyon bir anda yükseldi. Kaptanlık oyunu öncesi Fatma Işık ile Barış birbirine girdi. Şefler çıldırdı!

“ONU POTAYA SOKMAK İSTİYORUM VE YAPICAM”

Geçtiğimiz hafta Barış’ın kaptanlık yaptığı kadroda yer alan ve potaya sokulan Fatma Parıltı, açtı ağzını yumdu gözünü. Barış’ı gaye alarak açıklamalarda bulunan Fatma Işık, “Madem burada herkesin adaleti değişiyor, benim de adaletim değişti. Ben burada geçen tabağı yazmayabilirim lakin Barış’ın tabağı geçse de geçmese de onu potaya göndereceğim. Olur da son 3’e bir arada kalırsak ben giderim, o sarfiyat hiç fark etmez. Fakat Onu o potaya sokmak sahiden çok istiyorum. Zira, onun potada yaptıkları sebebiyle çok makûs oldum ben. Karşılık bile veremedim.” dedi.

“BENİ EZİK GÖRÜYOR”

Barış’ın kendisini ezik gördüğünü belirten Fatma Parıltı, “Arkadaş da kendince beni ezik görüyor. Şu an bile elimi ayağımı titretiyor. Kimseden de endişem yok. Esasen kişisel ilerliyordum, hala da bireyselim. Gücü yetiyorsa elesin beni! Şayet ben dokunulmazlık alırsam ve o benim kadromda olursa müellifim onu.” dedi. Fatma Ziya’nın bu açıklamaları herkesin ağzını açık bıraktı.

BARIŞ DAHA FAZLA DAYANAMADI!

Fatma Ziya’nın kelamlarına daha fazla dayanamayan Barış ise “Ben arkadaşın o söylediklerine yanıt vermiyorum. Benim için söylediklerinin hiçbir kararı yok. Gönderebiliyor ise göndersin beni. Burası er meydanı. Ben iki yüzlü insanları sevmem. Arkadaşın ikiden de fazla yüzü var. Artık onun hakkında konuşmak istemiyorum. Sizin karşınızda saygısızlık yapmak da istemiyorum. Ben onu takmıyorum” dedi.

MASTERCHEF FATMA PARILTI KİMDİR, NERELİDİR VE KAÇ YAŞINDA?

Yarışmaya Muğla, Fethiye’den katılan Fatma Işık Uçar 23 yaşında ve aslen Yozgat’lıdır. Lise eğitimini Hüsniye Özdilek Ticaret Meslek Lisesi’nde tamamlayan Fatma Işık şu an Masterchef programında hünerlerini sergiliyor.

MASTERCHEF FATMA IŞIK NE İŞ YAPIYOR?

Fatma Işık Uçar 23 yaşında. 10 yaşından beri bu mesleğin içerisinde olduğunu söyleyen Uçar, Fethiye’de sushi şefi olarak çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.