Hava durumu 28 Ekim 2020: Meteoroloji duyurdu sıcaklıklar azalıyor, yağışlar geliyor! | Video

Hava durumu 28 Ekim 2020: Meteoroloji duyurdu sıcaklıklar azalıyor, yağışlar geliyor! | Video
Hava durumu 28 Ekim 2020: Meteoroloji duyurdu sıcaklıklar azalıyor, yağışlar geliyor! | Video

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara, Ege, Burdur çevreleri, Antalya’nın batı ve doğu ilçeleri ile Mersin’in batı kesimlerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Ege kıyılarında akşam saatlerinden itibaren yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

Yurt genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcaklıkların batı kesimlerden başlayarak azalacağı ve mevsim normalleri civarına düşeceği tahmin ediliyor.

İL İL hava durumu 28 EKİM 2020

BURSA °C, 23°C Parçalı ve çok bulutlu, yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı İSTANBUL °C, 21°C Parçalı ve çok bulutlu, yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı KIRKLARELİ °C, 21°C Parçalı ve çok bulutlu, yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı KOCAELİ °C, 23°C Parçalı ve çok bulutlu, yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı İZMİR °C, 23°C Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların akşam saatlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. KÜTAHYA °C, 21°C Parçalı ve az bulutlu, yarın (Perşembe) gece saatlerinde çok bulutlu yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı MANİSA °C, 24°C Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı MUĞLA °C, 23°C Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların akşam ve gece saatlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. ADANA °C, 31°C Parçalı ve az bulutlu ANTALYA °C, 26°C Parçalı bulutlu, doğu ilçeleri sabah saatlerinde, batı ilçeleri gece saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı HATAY °C, 29°C Parçalı ve az bulutlu ISPARTA °C, 21°C Parçalı bulutlu ANKARA °C, 24°C Parçalı ve az bulutlu ESKİŞEHİR °C, 22°C Parçalı ve az bulutlu KONYA °C, 25°C Parçalı ve az bulutlu RİZE °C, 26°C Parçalı ve az bulutlu SAMSUN °C, 25°C Parçalı ve az bulutlu TRABZON °C, 24°C Parçalı ve az bulutlu ERZURUM °C, 20°C Parçalı ve az bulutlu KARS °C, 20°C Parçalı ve az bulutlu MALATYA °C, 24°C Parçalı ve az bulutlu VAN °C, 18°C Parçalı ve az bulutlu DİYARBAKIR °C, 28°C Az bulutlu GAZİANTEP °C, 26°C Parçalı ve az bulutlu SİİRT °C, 28°C Parçalı ve az bulutlu ŞANLIURFA °C, 31°C Az bulutlu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*