‘Fiyatını Katlaması Beklenen’ 4 Altcoin Belli Oldu!

Geçtiğimiz birkaç gün içinde çok şey oldu. Özellikle de Ripple’ın SEC’e karşı kazandığı kısmi zafer. Bununla birlikte, öncelikli odak noktanız boğa piyasası öncesinde en iyi stratejiyi oluşturmak olmaya devam ediyor. Kripto uzmanı Lawrence Mike Woriji’ye göre, boğa koşusuna hazırlanan ideal bir portföyde Bitcoin, bir miktar altcoin ve bir tutam stablecoin bulunmalı. Uzman, portföylerde olması gerektiğini düşündüğü 4 altcoin paylaşıyor.

İlk altcoin : Secret Network (SCRT)

 • SCRT fiyatı: 0,3802 dolar.
 • Piyasa Değeri: 80,1 milyon dolar.
 • Dolaşımdaki Arz: 211 milyon.

Secret Network, akıllı sözleşmelerin programlanabilirliğini destekleyen ve gelişmiş DeFi özellikleri içeren bir ekosistem. Proje çok fazla tanıtımdan hoşlanmıyor. Bunun nedeni, etrafındaki sessiz inşaatçılardan biri olmaları. Gizliliğe odaklanmaları da onları dikkate değer hale getiriyor. Boğa piyasası sırasında gizlilik odaklı Blockchain’lerin yüksek talep göreceğini sık sık söyledik. Ve Secret Network’ün çözmeye çalıştığı pek çok sorun var. Örneğin, basit arayüzü ve cüzdanları ile Web3’ün benimsenmesini artırmaya yardımcı oluyor. Ayrıca, herkesin önceden herhangi bir teknik deneyim olmadan NFT oluşturmasını sağlıyor. Gizlilik açısından, Secret Network gizliliği sağlamak ve anonimliği geliştirmek için gizliliği koruyan akıllı sözleşmeler kullanıyor. Bu şekilde, piyasaya yeni bir koruma düzeyi getiriyor. SCRT kendi yerel tokeni.

İkici sırada Pendle (PENDLE) var

 • PENDLE Fiyatı: 0,9101 dolar.
 • Piyasa Değeri: 87,93 milyon dolar.
 • Dolaşımdaki Arz: 96,95 milyon dolar.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Pendle kısa süre önce Binance Innovation Zone ve Launchpool’da listelendi. Ve biz de onu radar altındaki kripto projelerimizden biri olarak görüyoruz. Pendle projesi, bu ayın başlarında, yılın başından itibaren %1552 gibi etkileyici bir artış gösterdi.

Pendle’ın büyümesi bir dizi faktöre bağlı. Bunlardan en iyisi, kullanıcıların farklı getiri yönetimi stratejileri uygulamasına olanak tanıyan izinsiz bir getiri ticareti protokolü olarak sunulması. Pendle ayrıca balina faaliyetlerinin de gözdesi oldu. Balina aktivitesi genellikle bir projeye yönelik güçlü yatırımcı güvenini yansıtır. İlginç bir şekilde, Lookonchain’den alınan veriler üç balinanın toplam 5,6 milyon PENDLE yatırdığını gösterdi. Nu miktar Binance listelemesi sırasında yaklaşık 6,5 milyon dolardı.

Bu arada, DeFillama’ya göre, Pendle’ın TVL’si şimdiden 143 milyon doları aştı. Bu da bir yılda 20 kattan fazla büyüme anlamına geliyor. Pendle gibi projeler, özellikle kripto piyasası yeni bir şekil aldıkça ve normal olandan uzaklaştıkça öne çıkmaya mahkumdur. Balina aktivitesinden fiyat ve TVL büyümesine kadar, Pendle’ın çok yakında merkez sahneye çıkma potansiyeline sahip olduğunu görüyoruz.

Kujira (KUJI) ile devam ediyoruz

 • KUJI Fiyatı: 0,8127 dolar.
 • Piyasa Değeri: 94,2 milyon dolar.
 • Dolaşımdaki Arz: 115,5 milyon dolar.

Kujira favori projelerimizden biri. Çünkü oldukça benzersiz bir teklifi var. Kriptoya yeni başlayanları balinalara ve uzmanlara dönüştürmeyi amaçlıyor. Balinaların ayrıcalıklı bireylerden oluşan özel bir çevre olduğunu biliyoruz. Ancak Kujira, oyun alanını düzleştirmek için kaynak ve bilgi sağlamak istiyor. Böylece herkes balina olabilir.

Kujira’nın bunu başarma stratejisi dapps (merkezi olmayan uygulamalar) sunmayı içeriyor. Ekip, bu uygulamaların kullanıcıların “piyasa yönünden bağımsız olarak gelir elde etmelerine ve tüm Blockchain’leri ve ağları kapsamalarına” yardımcı olacağını iddia ediyor. Kujira’nın tüm uygulamaları kripto kullanıcılarının kriptodaki bir sonraki büyük projeyi bulmalarına yardımcı oluyor

Son sıradaki altcoin Gelato (GEL)

 • GEL Fiyatı: 0,2559 dolar.
 • Piyasa Değeri: 56,2 milyon dolar.
 • Dolaşımdaki Arz: 219,504,903.

Gelato, geliştiricilere modüler bir Web3 DevOps hizmeti olarak botları kullanarak otomatik akıllı sözleşme yürütmeleri oluşturma yetkisi veren merkezi olmayan bir ağ. Birçok proje Gelato’nun DeFi, NFT’ler ve oyunlarda milyonlarca işlem gerçekleştirme yeteneğine güveniyor. Buna ek olarak Gelato, botları Ethereym, Optimism, Polygon, Arbitrum gibi EVM Blockchain’leriyle uyumlu hale getiriyor.

Gelato, projeleri operatörlerle buluşturan, botların tamamlamak için görevler aradığı ve karşılığında ödüller aldığı bir pazar yeri işletiyor. Bu şekilde, geliştiriciler akıllı sözleşmeler için özel botlar oluşturmayı dış kaynak olarak kullanıyor ve inşa etmeye odaklanıyor. Boğa piyasasında pek çok faaliyet gerçekleşecek ve projelerin Gelato’nun hizmetlerine daha fazla güvendiğini göreceğiz. Bu yüzden onları elde tutulacak bir altcoin olarak düşünmek mantıklı.

Bu makaledeki görüşler uzmana ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Bu yüzden, yatırım yapmadan önce araştırmanızı yapmanızı ve stratejinize ve hedefinize en uygun olanı belirlemenizi tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx