En İyi Angelina Jolie Filmleri: En Çok İzlenen Ve Beğenilen 20 Angelina Jolie Filmi (İmdb Sırasına Göre)

En İyi Angelina Jolie Filmleri: En Çok İzlenen Ve Beğenilen 20 Angelina Jolie Filmi (İmdb Sırasına Göre)
En İyi Angelina Jolie Filmleri: En Çok İzlenen Ve Beğenilen 20 Angelina Jolie Filmi (İmdb Sırasına Göre)

Yetenekli bir oyuncu ve yönetmen olan yetenekli Angelina Jolie, eklektik bir kariyere öncülük etti: “The Exchangeden Maleficente kadar ekrana geldiği en iyi 20 filmi İMDb puan sıralamasına göre oluşturduk.

 Bugün, Angelina Jolie önden çok kamera arkasındaysa, Amerikalı aktris güzel bir filmografi sergiliyor.

 1.Değişim İMDb 8.3

 Los Angeles, 1928. Christine bir sabah oğlu Walter ile vedalaşır ve işe gider. Eve geldiğinde, bu kayıp. Çılgınca bir arama başladı ve birkaç ay sonra Walter olduğunu iddia eden dokuz yaşındaki bir çocuk ona geri döndü. Christine onu eve getiriyor ama içten içe, oğlu olmadığını biliyor.

 2.Lara Croft Tomb Raider İMDb 7.8

 Birbirini izleyen filmler dizisinde, ana kahramanımız Angelina Jolie, yeteneğini her alanda kanıtladı. İkinci film The Source of Life’da biraz aksiyon ve bolca macera izledik. Lara Croft 2001 ve 2003 maceralarını kaçırmayın.

 3.Turist İMDb 7.7

 Johnny Depp ve Angelina Jolie’yi yeniden bir araya getiren 2010 filmi The Tourist’te ajanlar, mafya, polis ve sıkı bir kovalamaca bekliyor. Venedik kanallarındaki maceralı aşk hikayesi mutlaka izlenmeli.

 4.Sınırların Ötesinde İMDb 7.7

 2003 yapımı Beyond Borders filminde güzel oyuncu Sarah’ı canlandırıyor. Evliyken bir doktora aşık oldu ve onu bir mülteci kampına kadar takip etti. İyiliği öğreneceği bu yolda hayatı eskisi gibi olmayacak.

 5.Alexander İMDb 7.8

 Ptolemy tarafından anlatılan Büyük İskender’in hayatı, çocukluğundan ölümüne, Aristoteles’in derslerinden efsanesini yaratan fetihlere, samimiyetten savaş alanlarına. Kral II. Philip’in oğlu, isyan eden Yunanistan’ı bastırdı, İskenderiye’yi kurdu, Persleri mağlup etti, Babil’i ele geçirdi.

 6.Yenilmez İMDb 7.2

 Uçağı 1942’de denize düşen, sekiz mürettebat üyesini öldüren ve hayatta kalan üç kişiyi bir cankurtaran botunda bırakan Olimpiyat koşucusu ve İkinci Dünya Savaşı kahramanı Louis “Louie” Zamperini’nin inanılmaz kaderi Bunlardan ikisi Japon donanması tarafından yakalanmadan ve bir savaş esiri kampına gönderilmeden önce 47 gün hayatta kaldı.

 7.Malafiz İMDb 7.1

 Maleficent, mutluluk ve uyumun hüküm sürdüğü bir krallıkta huzurlu bir ormanın kalbinde cennet gibi bir yaşam süren, saf bir kalbe sahip güzel bir genç kadındır. Bir gün işgalci bir ordu ülke sınırlarını tehdit eder ve Maleficent, sadece cesaretini dinleyerek bu toprakların şiddetli koruyucusu olarak ayağa kalkar.

 8.Malefiz: Kötülüğün Metresi İMDb 7.1

 Maleficent: Mistress of Evil, cadı ile gelecekteki kraliçe arasındaki karmaşık ilişkiyi araştırmaya devam ediyor, diğer ittifaklar kuruyorlar ve topraklarını ve onları geride tutan büyülü yaratıkları korumak için mücadelelerinde yeni düşmanlarla yüzleşiyorlar.

 9.Bay ve Bayan Smith İMDb 7.0

 Onlar karı koca ikisi de kiralık katil. ama bunu bilmiyorlar! Çalıştıkları rakip kuruluşların aynı hedefi ortadan kaldırmak için onları işe aldıkları güne kadar.

 10.Ajan Salt İMDb 7.0

 Bir CIA ajanı olan Evelyn Salt, asker kaçağı tarafından Rus köstebeği olarak suçlanır. Tuz, masumiyetini kanıtlamak için üstlerinin yakalanmasından kaçmalıdır.

 11.Aranıyor İMDb 6.9

 Babası öldüğünde, genç bir adam profesyonel bir suikastçı olduğunu keşfeder. Daha sonra meşaleyi alması için ajansı tarafından işe alındı.

 12.Devlet Sorunları İMDb 6.9

 Edward Wilson için onur ve sağduyu temel değerlerdir. Bunlar, yeni yaratılan devlet kurumu olan CIA’nın onu işe almasına öncülük eden niteliklerdir. Ama Wilson giderek daha şüpheli gösteriyor.

 13.A Mighty Heart İMDb 6.6

 23 Ocak 2002’de, Pakistanlı aşırılık yanlıları tarafından kamera önünde kafasının kesildiği Amerikalı bir gazetecinin görüntüsü karşısında tüm dünya şok oldu. Wall Street Journal’ın Güney Doğu Asya süpervizörü Daniel Pearl, Pakistan’da bir aktivist ve silah tüccarı olan Richard Reid adlı bir adamı soruşturuyordu.

 14.Kemik Koleksiyoncusu İMDb 6.2

 Bir kazanın ardından hayatı boyunca felç olan parlak bir eski kriminolog olan Lyncoln Rhyme, yeni bir cinayet davasında kendine rağmen karmakarışık bulur.

 15.Kenarlıksız İMDb 6.1

 Etiyopyalılara yardım etmek için düzenlenen sosyal bir gecede, zengin bir adamın eşi Sarah Jennings, sahaya alışkın bir insani yardım görevlisi olan Nick Ward ile tanışır.

 16.Fox Fire İMDb 5.9

 Margret’in dört genç öğrencinin hayatına girmesi her şeyi altüst edecektir. Öğretmenlerinden biri tarafından cinsel tacize uğrayan genç kızlar, intikam alır.

 17.Kan ve Aşk İMDb 5.4

 Bosna’da savaş devam ederken, Danijel ve Ajla yaşadıklarına rağmen kendilerini karşı tarafta bulurlar. Danijel bir Sırp askeri ve Ajla da denetlediği kampta tutulan bir Bosnalı.

 18. Kentsel Orman İMDb 5.1

 New York’ta riskli bir mahalleden dört genç bir aldatmaca başlatmaya karar verir, ancak suç dünyasındaki bu ilk girişim bir trajediye dönüşür.

 19.Beowulf Efsanesi İMDb 5.1

 O uzak zamanlarda, kuzey Avrupa’nın vahşi toprakları kahramanlar ve canavarlarla doluydu ve mücadele ve fetih için biçilmiş kaftan olan cesur adamlar yine de istisnai kaderler oluşturabilirdi.

 20.Sınırsız İMDb 5.0

 Etiyopyalılara yardım etmek için düzenlenen sosyal bir etkinlikte, zengin bir adamın karısı Sarah Jennings, sahaya alışkın bir insani yardım görevlisi olan Nick Ward ile tanışır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*