Antalya’da 3 gündür kayıp Hakan’ın cesedi bulundu

Olay, dün akşam Demirciler Mahallesi Ulualan mevkisi D-400 kara yolu kenarında meydana geldi. Lambası yanan motosikleti fark edenler, yanında yatan kişiyi de görünce 112 Acil Davet Merkezi’ne bildirdi. Olay yerine jandarma, polis ve sıhhat grupları sevk edildi. Gruplar, yerde yatan kişinin hayatını kaybettiğini belirlendi. Yapılan incelemede cansız vücudun, 3 gündür kayıp olarak aranan, Manavgat’ın Hocalı Mahallesi’nden Hakan Asilkan olduğu tespit edildi. Asilkan’ın cansız vücudu, inceleme sonrası kesin mevt nedeninin belirlenmesi için Antalya İsimli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Hakan Asilkan’ın acı haberini alan yakınları, olay yerine akın etti. Yolun karşısına geçmek isteyenler nedeniyle kara yolunda vakit zaman trafik aksadı. Jandarma takımları de kaza ihtimaline karşı sık sık ihtarda bulundu.

ACI HABERİ İSTANBUL’DA ALDILAR

Manavgat Sanayi Sitesi’nde boyacılık yapan Hakan Asilkan’ın anne ve babasının, kayıp oğullarını bulabilmek umuduyla televizyon programına katılmak için İstanbul’a gittikleri, acı haberi aldıktan sonra Manavgat’a dönmek üzere yola çıktıkları belirtildi. Olay ilgili soruşturma başlatıldı.

KAYNAK: DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.